www.matla.com.ua

Партнери

Світ меблів "Софія"

"Софія" є символом якості, стилю та індивідуальності. Салон було створено у липні 2008 року і за цей, порівняно невеликий період, вже зайняла достойне місце на ринку меблів, пасуду та люстр не лише в Тернополі, але й в усьому західному регіоні. До уваги покупців, представлено широкий вибір меблів (від виробників Європи, Азій та України), люстр із Словаччини та вишуканого посуду з Чехії. Проте вибір цим не обмежується. До уваги відвідувачів представлені численні каталоги, за якими можна зробити індивідуальні замовлення.

на сайт

ЗАТ "СБК"

Акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка» (СБК) - українська компанія з іноземними інвестиціями - є найбільшим виробником стінових керамічних матеріалів, лідером своєї галузі. Компанія працює на ринку будівельної кераміки України з 1997 року. СБК була створена за підтримки американського інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund на базі цегельного виробництва в місті Ромни (Сумська обл.). У 2004 р. Western NIS Enterprise Fund продав 100% акцій компанії СБК австрійському інвестиційному банку Raiffeisen Investment AG (RIAG) і компанії MARA Beteiligungsverwaltungs GmbH (Австрія). В даний час акціонерами СБК є MARA Beteiligungsverwaltungs GmbH (Австрія), що володіє 75,01% акцій компанії, і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), участь в акціонерному капіталі СБК якого становить 24,99%.

на сайт

ТзОВ "Євротон"

Продукція ТМ «Євротон» виробляється на ПрАТ «Роздільський керамічний завод» (Львівська область). Вперше в Україні розпочато випуск конкурентно-спроможної продукції за новітньою технологією на сучасному обладнанні провідних німецьких фірм «Lingl» (Лінгл) та «Rieter» (Рітер) з високим рівнем автоматизації, контролю та керування технологічним процесом на всіх стадіях виробництва.

на сайт

ISP "TigerNet "

Інтернет сервіс провайдер "TigerNet" - інтернет для підприємств, організацій та бізнес-партнерів, делегування та обслуговування доменних імен, веб-хостинг (web hostіng). На ринку іnternet-технологій з 2002 року.

на сайт

Консалтингова компанія "Консул"

Консалтингова компанія "Консул" ексклюзивний реалізатор житлових комплексів будівельної компанії “Матла”. Надає комплексні консультаційні послуги у сфері бізнесу та управління: підготовка бізнес-планів, маркетингові дослідження, бюджетування, юридичні послуги, підбір персоналу й персонал-технології.
Метою нашої діяльності є сприяння підприємствам всіх форм власності у підвищенні ефективності діяльності та у досягненні максимально можливих економічних результатів. У своїй роботі ми застосовуємо системний підхід бо вважаємо, що тільки комплексне бачення й ідентифікація проблеми та взаємоузгодження різних компонентів діяльності забезпечують нашим клієнтам вихід на якісно нові рубежі ефективного і стабільного розвитку бізнесу.
Особливо ефективно застосовувати системний підхід в роботі з масштабними проектами: виведення нової компанії на ринок; оптимізація роботи існуючої компанії; вивчення споживачів, конкурентів, постачальників; побудова структури компанії; формування штату співробітників; рішення правових питань; визначення стратегії для успішного розвитку компанії тощо.
Незважаючи на те, що проблеми наших клієнтів часто мають спільне коріння, методики, які ми застосовуємо, не є універсальними. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знаходити рішення, засновані на глибокому розумінні специфіки бізнесу й проблем клієнта та ідентифікувати його можливості для успішного розвитку. Абсолютна конфіденційність, довіра й взаємоповага, помножені на професіоналізм, - наша формула успішного співробітництва, яку ми пропонуємо Вам. Консалтингова компанія "Консул" створена в 2006 році.

на сайт

Приватне підприємство «Форвард-Орто»

На підприємстві виготовляється протезна продукція, бандажні вироби, ортопедичні устілки, корсети з текстилю, індивідальні тутори, апарати. У виготовленні виробів застовують тільки високоякісні матеріали, які пройшли сертифікацію і апробацію.

на сайт